Masáže Petržalka
Lucia Nováková - vedúci masér Masáže Petržalka

kurzy zmyslových masáží

Dotyk je základným dorozumievacím prostriedkom milencov a radosť zo spoločnej masáže s partnerom môže obohatiť celý vzťah, stať sa súčasťou najimtímnejšej komunikácie s ďalšou nádhernou možnosťou ako spoločne stráviť svoj čas  obohatiť a spestriť partnerský život.
Aj masáž hlavy je možno vykonať tak, že sa z nej stane zmyselný zážitok. Niektoré hmaty sa líšia od bežnej procedúry a rozhodujúca je zmyselná kvalita dotyku, vzájomná výmena energií.
Muži i ženy majú svoje "prebúdzacie body" na iných miestach. I ke´d často o nich vieme, či tušíme, nie vždy sa nám podarí v partnerovi vzbudiť to, čo sme dotykom dosiahnuť chceli. Umenie dotykov, navodenia nálady a technika dotyku , ktorá v partnerovi vyvolá príjemné zimomriavky, uvoľnenie a pocit väčšej intimity je umením, ktoré sa pri trocha dobrj vôle a lásky k partnerovi, dokáže naučiť každá žena, či muž. Nie je to darček, čo pertner vybalí z papiera, pozrie si, prípadne oblečie, pekne poďakuje a po čase si ani nespomenie od koho je. Je to darček, ktorý má iba od VÁS, celý ďalší život Vám pomôže sprestriť a mnohokrát nielen spestriť život intímny ale aj zachrániť stereotypný vzťah....................
Ponuka kurzov je pre vekovú kategóriu bez obmedzenia veku-ale pre mužov a ženy od 18 rokov.
Kurzy sú dvoj-až trojdňové-podľa potreby sa môže deň pridať ( v cene ) podľa záujmu vykonávané
1/buď v skupinke- zvlášť ženy, zvlášť muži- pôvodná cena 350Eur- Vianočná cena-150Eur
2/ samostatne ( individuálne len jedna osoba-1,5 dňa )- pôvodná cena 400Eur, Vianočná cena: 200Eur
V cene:  občerstvenie-káva,  čaj,minerálka, sladkosti,
Ukončenie: osvedčenie o absolvovaní školenia. ( možnosť absolvovať kurz aj anonymne ). Počas kurzu nedochádza k žiadnemu intímnemu styku, ani priamym dotykom školiacej.Nedochádza k žiadnemu odhaľovaniu ani k intímnostiam medzi školiacou a účastníkmi, či účastníkmi samotnými. ( pre páry je atmosféra voľnejšia )
Možnosť absolvovať aj v páre.- cena v páre: 250Eur.
Účastníci si prinesú: pohodlnné oblečenie, uteráky, písacie potreby, karimatku.